منو

اخبار

وب سایت جدید شورای رقابت و مرکز ملی رقابت به مناسبت ولادت با سعادت حضرت رسول (ص) و همچنین ولادت امام جعفر صادق (ص) در روز 27 آذر ماه 1395هجری شمسی مصادف با 17 ربیع‌الاول سال 1438 هجری قمری راه‌اندازی گردید.

محتوای این سایت، بخش‌های مختلفی از جمله معرفی شورای رقابت و مرکز ملی رقابت ، وظایف و اختیارات شورای رقابت‌، دستور جلسات و مصوبات شورای رقابت، اخبار شورا، اعضای شورا، مصاحبه ها و سخنرانی‌ها، پیشنهادات و نظرات، فرآیند ثبت و رسیدگی به شکایات و ساختار سازمانی مرکز ملی رقابت را شامل می‌شود.

همچنین در بخش‌هایی از سایت نیز درج گزارشات تحلیلی شامل گزارش و گفتگو درباره موضوعات مورد بررسی شورای رقابت و قوانین و مقررات مرتبط و فعالیت‌های انجام شده در زمینه رقابت پذیری و پیوندهای مربوطه طراحی و تدوین شده است.

طراحی و صفحه‌آرایی جذاب و بهره‌گیری از شیوه‌های نوین طراحی سایت، در کنار استفاده از الگوهای مورد پسند موسسات علمی و بین‌المللی، از ویژگی‌های سایت جدید است که من حیث‌المجموع فضای مناسب و قابل قبولی را برای کاربران و مراجعه کنندگان محترم فراهم کرده است.

نمای جدید سایت با امکانات بیشتر و محتوای مناسب تر در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است و در طراحی جدید سعی شده که ضمن ایجاد تنوع شکلی و محتوایی در سایت ، سهولت استفاده از مطالب سایت نیز مد نظر باشد.
با توجه به جدید بودن سایت، برخی صفحات هنوز نهایی نشده‌اند که به مرور تکمیل و اضافه خواهند شد. همچنین ممکن است اشکلاتی در برخی صفحات وجود داشته باشد که این موارد نیز به مرور در حال رفع می‌باشند.

سایت پیشین در اواخر دهه ۸۰ طراحی شده بود لذا مدیریت جدید مرکز با هدف بروزرسانی سایت از نظر طراحی و محتوا، اقدام به راه اندازی سایت جدید نمود.

امید است شما عزیزان با ارائه نظرات و پیشنهادات خود ما را در ارتقای تنها سایت موجود در زمینه رقابت پذیری کشور یاری فرمایید لذا موجب تشکر است چنانچه پیشنهادات خود را از طریق بخش پیشنهادات و انتقادات به ما اطلاع دهید تا انشاالله با تدارک سایتی مفید، علمی و کاربردی، بیش از پیش در خدمت توسعه اقتصاد کشور و شکوفایی آن باشیم.


دکتر رضا شیوا
رییس شورای رقابت